Ostatnio dodane artykuły

Aktualności

 • I Ns 25/19

  Sąd Rejonowy w Człuchowie
  Dnia 16 kwietnia 2019
  Sygn. akt I Ns 25/19


  OGŁOSZENIE


  Przed Sądem Rejonowym w Człuchowie – I Wydziałem Cywilnym w sprawie I Ns 25/19 toczy się sprawa z wniosku Danuty Pruskiej z udziałem Grażyny Osiadło i Mai Osiadło o stwierdzenie nabycia spadku po Konstantynie Pruskim zmarłym w dniu 03 lipca 2018 roku w Człuchowie, ostatnio stale zamieszkałym w Człuchowie na os. Piastowskim 11/3. Spadkodawca pozostawił majątek w postaci udziału w prawie własności nieruchomości – lokalu mieszkalnego położonego w Człuchowie na os. Piastowskim 11/3, dla którego w Sądzie Rejonowym w Człuchowie V Wydziale Ksiąg Wieczystych prowadzona jest księga wieczysta KW SL1Z/00031968/3.
  Sąd wzywa spadkobierców, aby w terminie 3 miesięcy od daty ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

  Czytajwięcejo:
 • Jurysdykcja i prawo właściwe w sporach międzynarodowych między pracownikiem a pracodawcą

  Jurysdykcja i prawo właściwe w sporach międzynarodowych między pracownikiem a pracodawcą

  Czytajwięcejo:
 • Ogłoszenie o rekrutacji na stanowisko księgowej - na zastępstwo

  Ogłoszenie o rekrutacji na stanowisko księgowej - na zastępstwo

  Czytajwięcejo:
 • Konkurs na stanowisko woźnego sądowego

  Konkurs na stanowisko woźnego sądowego

  Czytajwięcejo:
 • OD 18 DO 24 LUTEGO 2019 ROKU TYDZIEŃ POMOCY OSOBOM POKRZYWDZONYM PRZESTĘPSTWEM

  OD 18 DO 24 LUTEGO 2019 ROKU TYDZIEŃ POMOCY OSOBOM POKRZYWDZONYM PRZESTĘPSTWEM

  Celem tej inicjatywy jest zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby ofiar przestępstw oraz niesienie potrzebującym skutecznej pomocy.

  Idea obchodów „Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw” zrodziła się w Ministerstwie Sprawiedliwości w 2000 roku w celu zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem. Jest ona związana z obchodzonym w dniu 22 lutego Międzynarodowym Dniem Ofiar Przestępstw. W Polsce dzień ten został ustanowiony Dniem Ofiar Przestępstw na mocy ustawy z dnia 12 lutego 2003r. o ustanowieniu 22 lutego Dniem Ofiar Przestępstw (Dz. U. nr 59 poz. 517). 

  Szczegółowe dane na temat pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem znajdują się na stronie  www.pokrzywdzeni.gov.pl oraz  http://funduszsprawiedliwosci.gov.pl/ 

   Dodatkowo informujemy, iż w dniu 20 lutego 2019 r. w godzinach od 12:00 do 14:00 osoby pokrzywdzone przestępstwem będą miały możliwość skorzystać z bezpłatnych porad i informacji udzielanych w budynku Sądu Rejonowego w Człuchowie przy ul. Szczecińskiej 1 w pokoju nr  1.11 na parterze budynku Sądu.

  Dyżur będzie pełniła asystent sędziego Sądu Rejonowego w Człuchowie.

  Czytajwięcejo:

Galerie zdjęć