Ostatnio dodane artykuły

Aktualności

 • Konkurs na staż urzędniczy w Sądzie Rejonowym w Człuchowie

  Konkurs na staż urzędniczy w Sądzie Rejonowym w Człuchowie

  Czytajwięcejo:
 • Konkurs na staż urzędniczy w Sądzie Rejonowym w Człuchowie

  Konkurs na staż urzędniczy w Sądzie Rejonowym w Człuchowie

  Czytajwięcejo:
 • A-351-1/18 usługi społeczne

  Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne na Wykonywanie usług ochrony osób i mienia w obiektach Sądu Rejonowego w Człuchowie

  Czytajwięcejo:
 • 24 grudnia 2018 r. dniem wolnym od pracy w Sądzie Rejonowym w Człuchowie

  Dzień 24 grudnia 2018 r. jest dniem wolnym od pracy, a dzień 8 grudnia 2018 r. jest dniem pracy dla pracowników Sądu Rejonowego w Człuchowie zgodnie z zarządzeniem Prezesa Sądu Rejonowego w Człuchowie z dnia 20 listopada 2018 r.

  Czytajwięcejo:
 • I Ns 369/18

  Sąd Rejonowy w Człuchowie I Wydział Cywilny w sprawie o sygn. akt I Ns 369/18 z wniosku Banku Polska Kasa Opieki S.A. w Warszawie przy udziale Dariusza Pestka, Wojciecha Pestka, Wiesławy Pestka, Doroty Nurzyńskiej, zbiegniewa Pestka i Wiolety Pestka o sporządzenie spisu inwentarza po Piotrze Andrzeju Pestka, w dniu 29 listopada 2018 roku wydał postanowienie o sporządzeniu spisu inwentarza majątku spadkowego po Piotrze Andrzeju Pestka PESEL 67062809972, zmarłym w dniu 28 czerwca 2016 roku w Gdańsku, ostatnio stale zamieszkały Biskupnica 11.

  Osoby, które uprawdopodobnią, że są spadkobiercami, uprawnionymi do zachowku lub zapisobiercami, albo wykonawcami testamentu lub wierzycielami mającymi pisemny dowód należności przeciwko spadkodawcy mogą uczestniczyć w sporządzaniu spisu inwentarza, w szczególności zgłaszać przedmioty należące do spadku, przedmioty zapisów windykacyjnych lub długi spadkowe, które podlegają zamieszczeniu w spisie inwentarza.

  Czytajwięcejo:

Galerie zdjęć